Liczba pojedyńcza, czyli grupa rozwoju dla singli


Liczba pojedyńcza, czyli grupa dla singliJak podaje Wikipedia określenie singiel wywodzi się od angielskiego single – pojedynczy i w języku potocznym oznacza osobę nie mającą partnera życiowego. Idąc tym tropem, na singli patrzymy poprzez pryzmat pewnej roli w polu społecznym. Ale singiel to także wewnętrzny wymiar osoby, jej tożsamość, mentalna rama, która jest sposobem rozumienia i określania siebie oraz punktem odniesienia wobec napotkanych ludzi, sytuacji, świata. Doświadczanie życia w pojedynkę, jakość sama w sobie.

Co znaczy być singlem? W jaki sposób kształtuje się wtedy rzeczywistość wewnętrzna i zewnętrzna? Jakie są konsekwencje, blaski i cienie takiego stanu rzeczy? Czy jest to bardziej wybór czy konieczność? Po co żyjemy w pojedynkę? Jaki jest najgłębszy sens nie wchodzenia w związek?

Na te i inne pytania bedziemy poszukiwać odpowiedzi w czasie wspólnych spotkań. Zapraszam do udziały w grupie wszystkich, którzy chcą lepiej rozumieć siebie w kontekście statusu relacyjnego. Tych, którzy odczuwają potrzebę przyjrzenia się się sobie i swojemu życiu i są gotowi to zrobić, przeglądając się w oczach innych.

Prowadzący: Jarosław Józefowicz

Informacje i zapisy: jjozefowicz@psychologwarszawa.eu

Termin:Trwa nabór do grupy, proszę o kontakt

Koszt: 800 zł za całość, czyli 10 spotkań

Miejsce: Ośrodek terapeutyczno – rozwojowy INSPIRO, Warszawa, ul. Kozietulskiego 1 lok. 2

+48 602 788 785
jjozefowicz@psychologwarszawa.eu