O mnieJarekJAROSŁAW JÓZEFOWICZ

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA, SEKSUOLOG, FACYLITATOR ANALIZY BIOENERGETYCZNEJ – terapia indywidualna, par i małżeństw, terapia seksuologiczna.

Rozwojem wewnętrznym zajmuję się od blisko dwudziestu lat. W tym czasie przemierzyłem drogę od ustalonych poglądów i dosyć zamkniętej postawy w stronę coraz większej otwartości, uważności i wrażliwości. W pewnym momencie doświadczenia własne okazały się na tyle ważne i pociągające, że bycie w terapii zamieniłem na jej prowadzenie.

 

Kwalifikacje i uprawnienia

Jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłem studia na Uniwersytecie Warszawskim, kolejne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia terapeutyczne w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu. Posiadam uprawnienia facylitatora Analizy Bioenergetycznej uzyskane w szkoleniu akredytowanym przez FSBA (Florida Society Bioenergetics Analysis). Ukończyłem także studia podyplomowe z seksuologii klinicznej pod opieką merytoryczną prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza w zakresie programu zatwierdzonego przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

Należałem do zespołu, który współpracował z Fundacją „Akogo?” przy tworzeniu programu psychologicznego i działał terapeutycznie z dziećmi w śpiączce oraz ich rodzinami na oddziale rehabilitacyjnym w Centrum Zdrowia Dziecka. Następnie pracowałem jako psycholog i terapeuta w klinice „Budzik”, gdzie zajmowałem się dziećmi w stanie śpiączki i pracą z ich bliskimi. O tych doświadczeniach napisałem książkę „Życie we śnie. O sposobach nawiązywania kontaktu i metodach pracy z osobami w śpiączce”.

Wciąż dbam o to, by być coraz lepszym terapeutą, podnoszę kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach oraz korzystając z systematycznej superwizji. Obecnie jestem w szkoleniu superwizyjnym PTPP oraz kontynuuję studia terapeutyczne w bioenergetyce Lowena.

 

Działalność

W ramach prywatnej praktyki zajmuję się przypadkami indywidualnymi, prowadzę terapię par i małżeństw, pracuję z dziećmi, rodzinami, grupami, organizacjami. Prowadzę treningi psychologiczne, grupy i warsztaty, zajęcia rozwojowe. W pracy wykorzystuję wiedzę z dziedziny psychologii klasycznej, psychologii procesu i bioenergetyki Lowena oraz wiedzę seksuologiczną. Zajmuję się również działalnością popularyzatorską w zakresie psychologii, psychoedukacji i poradnictwa, seksuologii i edukacji seksualnej.

Kontakt:

jjozefowicz@psychologwarszawa.eu

tel. 602 788 785
+48 602 788 785
jjozefowicz@psychologwarszawa.eu