Wymiary, czyli przestrzeń dla głębokiej demokracji


Wymiary, czyli laboratorium głębokiej demokracji„Dwie osoby pojmują tę samą sytuację tak różnie, aż nasuwa się wątpliwość, czy to istotnie ta sama sytuacja. Mnie, jednej i tej samej osobie, zdarza się pojmować jedną i tę samą sytuację tak różnie, aż nasuwa się pytanie, czy chodzi o tę samą osobę”

                                     Sławomir Mrożek

Życie ma wiele różnych odsłon i wymiarów, a każdy widzi to, co widzi. Przeżywamy absolutnie po swojemu, cokolwiek to dla kogoś – w danym momencie, czasie i okolicznościach – znaczy. Chyba można zaryzykować stwierdzenie, że widzimy to, kim jesteśmy, że rzeczy nie są takimi, jak nam się wydaje, ale my jesteśmy tacy, jak je postrzegamy.

Zapraszam na Wymiary, czyli do głęboko demokratycznego laboratorium Psyche, gdzie poprzez przyglądanie się ludziom, sytuacjom czy zjawiskom, możemy przyjrzeć się sobie w sposób pogłębiony. To czas i miejsce przeznaczone na to, aby wnętrze i zewnętrze mogły wejść ze sobą w relację w sposób świadomy i doświadczenie różnorodności i potencjału ukrytego w wielorakich wymiarach właśnie.

Wymiary to połączenie grupy interpersonalnej, przedstawienia teatralnego, terapii indywidualnej i grupowej, procesu grupowego, stand up- u i dramy. Możliwe, że czegoś jeszcze. To zabawa, praca nad sobą, rozwijanie świadomości, pozyskiwanie nowych możliwości i sposobów bycia. Każde spotkanie składa z dwóch części: żywego doświadczenia i poznawczego badania tego, co się wydarzyło.

Prowadzący: Jarosław Józefowicz

Informacje i zgłoszenia: jjozefowicz@psychologwarszawa.eu

Cena: 80 zł/zajęcia

Termin:Trwa nabór, proszę o kontakt

Miejsce: Ośrodek terapeutyczno – rozwojowy INSIPRO, Warszawa ul. Kozietulskiego 1 lok. 2

+48 602 788 785
jjozefowicz@psychologwarszawa.eu